سازمان صادرکننده گواهینامه های استاندارد بین المللی
برگزار کننده دوره های آموزشی با اعتبار بین المللی

دوره سرممیزی استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO 22000:2018 (FSMS)

خلاصه

 آموزش کامل و عملیاتی استاندارد ISO 9001:2015 توسط بهترین مدرسان بین‌المللی با اعتبار CQI-IRCA و صدور گواهینامه با آدرس انگلستان. پس از اتمام این دوره میتوانید مستقیما به عنوان سرممیز یا مدرس، در زمینه مدیریت کیفیت، در ایران و سایر کشورها وارد بازار کار شوید.

اولین دوره سرممیزی برگزار شده در ایران توسط شرکت دانش انطباق سیستم D.A.S در سال (2004) با تدریس آقای Stan wright از انگلستان و آقای دکتر علی جلالی از ایران.
توضیحات

این دوره در زمینه استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی، توسط مدرسان بین‌المللی با سابقه تدریس در ایران، انگلستان، نروژ، ایتالیا، یونان، امارات، چین، دانمارک و… برگزار می گردد.
این دوره برای علاقه‌مندان به کار در زمینه کنترل کیفیت، ممیزی، تدریس، استانداردهای مدیریتی، اداره استاندارد، صنایع خدماتی و تولیدی و… مناسب می باشد.

– شما با شرکت در این دوره میتوانید دانش، شایستگی، مهارت‌ها و رزومه‌ی خود را تقویت فرمایید.
– لازم به ذکر است که شما میتوانید در صورت دریافت سه مدرک سرممیزی، آن را به عنوان یک مدرک MBA دانشگاهی در گرایش مدیریت کیفیت، صادر شده از اروپا در نظر بگیرید و معادل‌سازی نمایید.
– هزینه برگزاری این دوره در کشورهای اروپایی بین 2000 تا 3000 یورو میباشد. اما ما در شرکت دانش انطباق سیستم D.A.S در ایران با هزینه خیلی کمتر، این دوره را به صورت حضوری و آنلاین برای علاقه‌مندان برگزار می کنیم.
– لازم به ذکر است که گواهینامه این دوره، توسط IQMS انگلستان و تنها با آدرس انگلستان، برای شرکت‌کنندگان با اعتبار CQI-IRCA صادر می گردد.
– شیوه آموزش این دوره به صورت Accelerated learning می باشد و در طی دوره شما آموزه‌های مربوط به استاندارد را به صورت وورکشاپ و انتقالی از تجارب حقیقی مدرسان با بیش از 30 سال تجربه، دریافت می نمایید.

برخی سرفصل ها

مباحث کلی

بند های استاندارد 22000 – شیوه ممیزی شخص ثالث و رفتار حرفه ای ممیزی – شیوه پایه گذاری سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی – شیوه های عملی.

برخی سرفصل‌های جزئی

HACCP- معیار های عملیاتی- OPRP و PRP- نقاط کنترل بحرانی CCP- ردیابی محصولات و مواد اولیه- خط تولید و GMP.

مدرسان این دوره
آقای دکتر علی جلالی، ممیز برتر جهانی انتخاب شده توسط IRCA در سال 2013. با بیش از 30 سال سابقه کار در زمینه استانداردها و 20 سال سابقه تدریس دوره‌های سرممیزی در سطح بین‌المللی.
آقای دکتر رحمت علی سعادتی، دارای مدرک DBA در گرایش مدیریت کیفیت، با بیش از 27 سال سابقه کار در صنایع مختلف تولیدی و خدماتی در سمت مدیریت سیستم‌ها و تضمین کیفیت. بیش از 15 سال سابقه تدریس دوره‌های سرممیزی در شرکت دانش انطباق سیستم D.A.S.
مزایا و اعتبارات دوره های سرممیزی آکادمی D.A.S
اعتبار در سطح جهانی

گواهینامه ی اتمام دوره های سر ممیزی آکادمی DAS، اعتبار خود را از سازمان CQHRCA ، معتبر ترین نهاد آموزشی استاندارد های بین المللی با سایت Qualityorg دریافت می کند و گواهینامه ها تحت اعتبار IQMS و فقط با آدرس انگستان صادر می گردد.

مدرکی معادل یک MBA

در صورت شرکت در سه دوره سرممیزی می توانید گواهینامه های خود را در ایران و خارج از ایران در ارسال رزومه برای استخدام یا دانشگاه، معادل یک مدرک MBA در گرایش مدیریت کیفیت صادر شده از اروپا در نظر بگیرید.

رضایت مشتری

از افتخارات ما رضایت 88 درصدی دانش پذیران آکادمی شرکت D.AS از خدمات آموزشی، پشتیبانی، شروع همکاری پس از اتمام دوره های آموزشی با شرکت D.A.S و راهنمایی کارکنان ما برای مهاجرت و با مشاوره شغلی می باشد.

مزید رقابتی در استخدام

دارا بودن دانش در زمینه استاندارد های بین المللي و دریافت گواهینامه های بین المللی به همراه بهره گرفتن از آموزش های کاربردی و آموزش فوت و فن کوزه گری در اکامی D.A.S، به شما کمک می کند تا در مصاحبه های کاری با دانش خود مصاحبه کننده را غافلگیر و متقاعد سازید و تفاوت خود را با دیگر کاندیدها نشان دهید.

هزینه ی کمتر دوره ها در ایران

دوره های CQHRCA در اروپا با هزینه ای من 3000000 تورو در حال برگزاری می باشد. ما در آکادمی DAS با هزینه خیلی باینتر همان دوره را به زبان های فارسی و انگلیسی در ایران و خارج از ایران (نروژ، دانمارک، ایتالیا، یونان، سوئیس و …) برگزار می کنیم و گواهینامه دوره را فقط با آدرس دفتر انگلستان صادر می کنیم.

ارتقای دانش و صلاحیت شغلی

دوره های آموزشی آکادمی DAS از مدرسان محرب با بیش از 20 سال سابقه فعالیت و تدریس در این زمینه و شیوه آموزشی Accelerated leaming بهره می برد. در این شیوه با استفاده از ورکشاپ ها و مثال های واقعی به اشتراک گذاری تجارب حقیقی مدرسان و آموزش های کاربردی، دانش و صلاحیت شغلی شما را ارتقا می دهیم.

اعتبارها
iqms learning

شرکت iqms واقع در انگلستان، جزو شرکای آموزشی مورد تایید CQI-IRCA با بیش از 20 سال سابقه آموزش و صدور گواهینامه در سطح بین‌المللی.

Chartered Quality Institute (CQI) & International Register of Certificated Auditors (IRCA)

معتبرترین و قدیمی ترین نهاد آموزشی استاندارد‌های مدیریتی در جهان با بیش از 100 سال سابقه آموزش.امکان ثبت در سایت Quality.org .

تجربه دانش پذیران
حوزه های فعالیت برخی از دانش پذیران آکادمی D.A.S در خارج از ایران
حوزه های فعالیت دانش پذیران آکادمی D.A.S در ایرانآرشیو مطالب